Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

01.05.2016

Tym razem w niedzielne przedpołudnie graliśmy na wyjeździe w Handzlówce z Szik Wolą Rafałowską, pewnie pokonując gospodarzy 4-0 (0-0). Pierwsza połowa nie powalała kibiców na kolana nasi zawodnicy spokojnie rozgrywali piłkę z tyłu a Wola próbowała grać z kontry po błędach gości. Sytuacji było niewiele strzałów również a jeśli już były to bardzo niecelne. W przerwie spotkania trener Chrapek zmotywował zawodników Polonii do większego zaangażowania i szybszej gry co przyniosło efekt w postaci strzelonych bramek, jako pierwszy debiutanckiego gola w naszych barwach zdobył Tereszkiewicz (oby nie ostatniego) po składnej akcji i wrzutce Welca piłkę do bramki wślizgiem skierował nasz napastnik. Nie minęła minuta i było 2-0 tym razem wrzucał Dulęba a akcje skończył Chrapek. W 75 minucie wcześniej wprowadzony na boisko Gliwa (jeden z liderów juniorskiej drużyny Polonii ) przeprowadził indywidualną akcję i w swoim debiutanckim występie w seniorach podwyższył prowadzenie gości. Wynik na 4-0 ustalił obchodzący dzień wcześniej urodziny bramkarz Mazjanis pewnie wykonując jedenastkę.