Jest pierwszy punkt w tej rundzie

Orzeł Wysoka zremisował w meczu 11. kolejki z zespołem SZiK Wola Rafałowska. Nasz zespół rozegrał bardzo dobre zawody, a do zwycięstwa zabrakło dosłownie pół minuty. Mimo to zawodnikom należą się brawa, ponieważ przez ostatnie 20 minut grali w osłabieniu, spowodowanym kontuzją Jakuba Ciska. Tym samym Orzeł zapisał na swoim koncie pierwszy remis w tym sezonie.

Orzeł Wysoka – Szik Wola Rafałowska 2:2 (0:1)

0:1 Patryk Hondz (36’)

1:1 Łukasz Mielcarek (47’)

2:1 Łukasz Mielcarek (90’+1)

2:2 Piotr Czajka (90’+3)

Orzeł Wysoka: Tajchman – Karaś, Lutecki, Cisek, Podolec – Cwynar (65' Rząsa), Janeczek, Michna, Mielcarek – Wiater, Czarnota

Od 75. minuty zespół z Wysokiej grał w 10, ponieważ kontuzji nabawił się Jakub Cisek, a na ławce nie było już zawodnika, który mógłby go zastąpić.

Za tydzień Orzeł Wysoka udaje się do Harty na mecz z tamtejszym Orłem. Początek o godzinie 16.