Michał Gubernat nowym trenerem!

Wiemy już, kto poprowadzi zespół z Wysokiej w rundzie wiosennej rozgrywek B-klasy. Nowym szkoleniowcem został Michał Gubernat.

31-letni trener przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Koronie Rzeszów (Załęże). Później przeniósł się do Głogovii Głogów Młp., gdzie występował w rozgrywkach klasy okręgowej. Mimo młodego wieku działacze klubu obdarzyli go zaufaniem i powierzyli funkcję pierwszego trenera. Zespół pod jego kierownictwem spisywał się bardzo dobrze i zakończył rozgrywki w czołówce tabeli. Później powrócił do Korony, gdzie kontynuował czynne uprawianie sportu pod okiem Zdzisława Napieracza, doskonale znanego w światku piłkarskim na Podkarpaciu.

Oprócz pracy z seniorami, Michał Gubernat ma doświadczenie w pracy z młodzieżą, ponieważ pracował w Boguchwalskiej Akademii Piłkarskiej, gdzie uczył piłkarskiego rzemiosła najmłodszych adeptów. Jest absolwentem Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Mamy nadzieje, że współpraca będzie przebiegać z korzyścią dla obu stron, a drużyna w rundzie wiosennej zaprezentuje swój potencjał.