Treningi czas zacząć

W czwartek, 4 lutego, o godzinie 17.45 rozpocznie się pierwszy trening w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną. Zajęcia odbędą się w hali sportowej przy ZS w Wysokiej. Trening odbędzie się w hali sportowej przy ZS w Wysokiej. Na nim zaprezentuje się nowy zarząd klubu, który przedstawi nowego trenera. Jego nazwisko i sylwetkę podamy już niebawem.

Treningi przed rundą wiosenną będą się odbywały dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki (o godzinie 17.45). Wkrótce poznamy również plan sparingów. Pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegramy 17 kwietnia, wtedy to naszym rywalem będzie Galicja Chmielnik.

Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników do udziału w przygotowaniach. W razie pytań polecamy zakładkę kontaktową na naszej stronie.